ENGLISH UNIVERSITY Online

Výuka angličtiny online

Cenník

Súkromný klient

Zvoľte variantu ENGLISH UNIVERSITY Online, nebo variantu ENGLISH UNIVERSITY Online Business Plus,
obohatenú o sekciu Business English,
kde si zdokonalíte obchodnú angličtinu.

Ceny sú uvedené vrátane DPH.

Firemné multilicencie

Pre firmu, ktorá chce kontrolovať výdaje a pritom svojim zamestnancom umožniť jazykový rast, je ideálna multilicencia ENGLISH UNIVERSITY Online. Táto varianta je vhodná pre samoštúdium zamestnancov on-line, ako aj pre "blended learning", pri ktorom sa tradičná výuka s lektorom strieda s e-learningom, a ktorý šetrí peniaze i čas.

Každá licencia je ročná (365 dní) a pokrýva štúdium na všetkých úrovniach pokročilosti, od Začiatočníkov až po Veľmi pokročilých.

Kontaktujte nás na info@englishuniversity.sk, radi zodpovieme Vaše otázky a zaistíme pre Vás požadovaný počet licencií. Súčasťou firemnej licencie sú zdarma administrátorské prístupy pre manažment, prostredníctvom ktorých je možné kedykoľvek zobraziť a stiahnuť komplexní záznamy o postupe, výsledkoch a efektivite štúdia každého zamestnanca.

Čo nájdete v ENGLISH UNIVERSITY Online

Prohlédněte si prezentaci

© 2003–2024 AbecedaPC - ENGLISH UNIVERSITY Online, verze 7.0eu. Facebook Find us on Facebook.